LKS „Unia” Turza Śl. w lidze okręgowej!

17 września 2013, autor:

dsc02152

Po długim i męczącym sezonie 2012/2013 nasi piłkarze zdobywając 63 pkt w całym sezonie zdołali zając II miejsce w tabeli premiowane awansem do ligi okręgowej. Choć po rundzie jesiennej naszym piłkarzom brakowało aż 9 pkt do drużyny zajmującej 2 miejsce w tabel, to jednak po wspanialej rundzie wiosennej zakończonej serią 11 zwycięstw z rzędu zdołali wywalczyć upragniony awans do ligi okręgowej. Ciekawe jest to, że drużyna „Unii” cały sezon tak naprawdę grała na wyjeździe, gdyż również mecze „u siebie” rozgrywała na boisku w Czyżowicach. Choć boisko to okazało się bardzo szczęśliwe, to jednak wszyscy – piłkarze, kibice, zarząd – oczekują powrotu „do domu” tj. na nową płytę boiska w Turzy Śl. Miejmy nadzieję, że nastąpi to jeszcze tego lata i pierwszą w historii rundę jesienną w lidze okręgowej nasi piłkarze rozegrają na oczach dziesiątek a może nawet setek Turzan i sympatyków z innych miejscowości. Warto przypomnieć, że nasz nowy obiekt w Turzy posiada aż 696 miejsc siedzących, dlatego z pewnością dla nikogo nie zabraknie miejsca.

Warto podkreślić, że również drużyna naszych juniorów starszych po raz kolejny była najlepsza w swoich rozgrywkach ligowych i bezapelacyjnie zdobyła I miejsce w tabeli.

Na koniec należy pogratulować piłkarzom, zarządowi, trenerom i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tych sukcesów. Jeszcze raz serdeczne gratulacje i powodzenia. Turzanie L Turzanie K Turzanie LKS Unia! 

Osoby chcące poznać, szczegóły zapraszam na stronę klubu LKS „Unia” Turza Śl.

 Galeria zdjęć

Powrót do Aktualności, wpis otagowany:, autorem wpisu jest .

Możliwość komentowania wyłączona.