Sezon zakończony zwycięstwem

18 czerwca 2014, autor:

W sobotę 14 czerwca 2014 roku nasza drużyna seniorów zakończyła tegoroczny sezon, awansując wcześniej do IV ligi. Meczem na własnym boisku z LKS 1908 Nędza, gdzie Unia pokonała Nędze 4:1 ( 1:0 ). Mecz miał jednostronny charakter, nasza drużyna dominowała i już w pierwszej połowie powinna prowadzić zdecydowanie wyżej.

Pierwsza bramka padła dopiero w 44 minucie po strzale Pawła Kulczyka, który już wcześniej dwukrotnie powinien pokonać Mateusza Skwiruta, ale brakowało precyzji. Po przerwie na 2:0 podwyższył ponownie Kulczyk, a gości „dobili” celnymi strzałami także Mirosław Pawlusiński i Bartłomiej Sikorski. Honorowe trafienie dla Nędzy padło w doliczonym czasie gry, kiedy to za przypadkowe zagranie ręką w polu karnym Tomasza Stolarskiego sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał bramkarz gości Mateusz Skwirut.

Więcej o meczu i naszej drużynie na: http://lksuniaturzaslaska.futbolowo.pl/

Powrót do Aktualności, wpis otagowany:, autorem wpisu jest .

Możliwość komentowania wyłączona.